rośliny

Nasze dotychczasowe realizacje i projekty opierają się na wspólnym czynniku – zawsze dążymy do tego, aby nadać roślinom zasłużony status a zarazem wydobyć wszystkie atuty konkretnego wnętrza.

Ogrody w szkle

Ogród w szkle to kompozycja roślin zasadzonych w szklanym słoju o rozmaitych kształtach (np. butli, kuli itd). Taki układ ma naśladować wyglądem rośliny w ich naturalnym otoczeniu, stanowiąc jednocześnie piękną ozdobę naszych wnętrz. Co najciekawsze, taki miniaturowy ogród nie wymaga wiele uwagi, ponieważ wystarczy go podlać raz na kilka miesięcy. Będzie to doskonała alternatywa dla zapominalskich oraz osób, które nie maja “ręki” do kwiatów. Taka niebanalna kompozycja prezentuje się niezwykle oryginalnie i może być eksponowana praktycznie w każdym pomieszczeniu w naszym domu czy biurze. W szklanym słoiku można sadzić wiele gatunków roślin oraz porosty.

Wieczne rośliny nie wymagają podlewania

Nasz las w szkle z wiecznymi roślinami jest w stu procentach samowystarczalny. Porost skandynawski nie wymaga podlewania ani zraszania, do życia potrzebuje jedynie minimum wilgoci, które sam pobiera z otoczenia. Również pozostałe rośliny nie wymagają podlewania ani żadnych zabiegów pielęgnacyjnych.
Pracujemy także ze świetnej jakości sztucznymi roślinami.

Rośliny pod kopułami

Nieszablonową dekoracją roślinną są nasze kopuły z prawdziwymi roślinami. To niezwykle elegancki i trwały podarunek na wiele lat. Kopułę można wykorzystać również jako naczynie dla oplątwy czy bukietu ślubnego.

Roślinne obrazy

Nasze roślinne obrazy to idealna propozycja dla każdego, kto chciałby upiększyć swoje wnętrze. Specjalnie wyselekcjonowane, preparowane liście zamieniamy w dzieła sztuki i eksponujemy w pięknych drewnianych ramach.

Rośliny domowe

O tym, że rośliny są naszą pasją świadczą nie tylko liczne zlecenia ale stale powiększające się grono wiernych klientów.

Od lat dzielimy się naszym doświadczeniem i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy w wyborze roślin do domu czy biura. Doradzamy jakie rośliny będą nadawały się do naszych pomieszczeń oraz jak o nie dbać. Na życzenie klienta oferujemy usługę przesadzania roślin i edukację w zakresie opieki, nawożenia itd.

Personalizowane upominki

Projektujemy i wykonujemy personalizowane upominki. Nasz kreatywny zespół dba o to aby zlecane nam zadania wykonywać z dbałością o każdy detal. Tworzymy z naturalnych materiałów, inspirujemy się światem roślin i kwiatów a podejście ekologiczne na etapie projektowania jest nam bardzo bliskie. Wszystkie kompozycje są przygotowywane nas osobiście.

W ofercie posiadamy obszerny zakres gatunków roślin, drzew oraz porostów. Projektujemy roślinność dedykowaną do wnętrz hotelowych, sklepowych czy na różne eventy branżowe. Możemy pochwalić się imponującymi realizacjami dla znanych marek i firm.


W procesie tworzenia takich dekoracji bardzo ważnym elementem jest poznanie oczekiwań zleceniodawcy i możliwości w zakresie dbania o rośliny. Często proponujemy klientom alternatywne rozwiązania a także projektujemy stojaki, kwietniki itp. Nie boimy się trudnych tematów – nasz kreatywny zespół podoła każdemu zleceniu.


Oferujemy szereg akcesoriów do roślin – osłonki, doniczki, stojaki. Przygotowujemy specjalne odżywki do roślin i ziół, uczymy jak przesadzać i nawozić.

Ręcznie robione terrarium na drzewko bonsai.