Kwiaty

Bardzo cieszy nas ogromne zaufanie, jakim darzą nas klienci. Dzięki temu nasza praca to sama przyjemność.

Bukiety okolicznościowe – Walentynki, Dzień kobiet, urodziny, imieniny…

Oferujemy piękne bukiety na rozmaite okazje. U nas zamówisz bukiet na Walentynki, Dzień Kobiet, oświadczyny, urodziny, imieniny. Wykonamy specjalnie dla Ciebie wymarzony bukiet ślubny. Współpracujemy z instytucjami kultury i sztuki. Obsługujemy eventy, konferencje, spotkania firmowe czy premiery teatralne. Potrafimy doskonale dobrać gatunek kwiatów i ich formę do okoliczności, staramy się jak najlepiej oddać kwiatową kompozycją charakter uroczystości. Nie boimy się wyzwań i zawsze podchodzimy do naszej pracy kreatywnie. Jesteśmy w stanie sprowadzić najbardziej egzotyczne kwiaty na indywidualne zamówienie klienta. Przyjmujemy zamówienia na kwiaty z dowozem.

 

Bukiety ślubne 

Ślub to niewątpliwie najpiękniejszy dzień dla wielu osób, zatem warto aby każdy detal wystroju sali czy kościoła oddawał istotę tego wyjątkowego wydarzenia. Kwiaty i aranżacje roślinne są wręcz stworzone do tego, aby kreować dzięki nim atmosferę niepowtarzalności i piękna uroczystości zaślubin. Istotną rolę w przygotowaniach takich wyjątkowych wydarzeń jest dialog i zrozumienie potrzeb Młodej Pary. Od tego zaczynamy naszą pracę i zawsze próbujemy zrozumieć jak najlepiej oczekiwania naszych klientów. Mieliśmy okazje tworzyć kompozycje kwiatowe na wiele niezapomnianych wesel i przyjęć weselnych, z których jesteśmy niesamowicie dumni. Zaufanie klientów jest dla nas najważniejsze i pracując wkładamy w nasze działania mnóstwo serca i energii. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i naszą misją jest sprawianie aby Młodzi i ich goście czuli się dzięki naszym aranżacjom kwiatowym wyjątkowo. Pracując nie narzucamy sobie żadnych ograniczeń, lubimy zaskakiwać kreatywnością i rzemiosłem. Zapraszamy do obejrzenia wykonanych nas dekoracji weselnych.

Dekoracje ślubne

Ozdoby do włosów

Florystyka funeralna

Florystyka funeralna była zawsze postrzegana jako zachowawcza i klasyczna. Często klienci przyzwyczajeni są do podejścia, które zakładało iż kompozycje na uroczystości żałobne tworzy się z kilku gatunków wciąż tych samych kwiatów w stonowanych, czasem nawet nieco ponurych kolorach. Współcześnie coraz bardziej odchodzi się od tej stylistyki na rzecz odważnych i mniej klasycznych rozwiązań. Nie oznacza to, iż takie dekoracje nie oddają szacunku naszym bliskim, którzy odeszli. Wręcz odwrotnie – pracownia mossmoss stara się podchodzić do każdego klienta i zlecenia bardzo indywidualnie. Mieliśmy okazję niejednokrotnie realizować zlecenia, które były spersonalizowane i wymagały od nas nowego podejścia. Takie zlecenia to dla naszego zespołu nie tylko wyzwanie ale również i pretekst do doskonalenia umiejętności i trening kreatywności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych dekoracji funeralnych.