Kwiaty na Twój ślub

Spodobały ci się nasze bukiety i kompozycje i szukasz pracowni, która zrealizuje Twoje marzenie o nietuzinkowej oprawie kwiatowej?
Jeśli marzysz o idealnym ślubie jak z Instagrama, to dobrze trafiłaś/eś. W mossmoss specjalizujemy się w wykonywaniu oprawy kwiatowej na ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub.

mossmoss kwiaty na ślub

Najpiękniejsze kompozycje kwiatowe na Twój ślub
____________

Pomożemy Ci w wyborze.

Przygotowujemy kompozycje kwiatowe zarówno na duże imprezy weselne jak i uroczystości o charakterze kameralnym. Uważnie słuchamy naszych klientów i każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Znamy obecnie panujące trendy, dlatego chętnie podpowiemy i doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego bukietu. Wykonamy nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Przygotujemy dla Ciebie wymarzony bukiet ślubny
____________

Skontaktuj się z nami!

Bukiety ślubne oraz dekoracje sal weselnych

Ślub to niewątpliwie najpiękniejszy dzień dla wielu osób, zatem warto aby każdy detal wystroju sali czy kościoła oddawał istotę tego wyjątkowego wydarzenia. Kwiaty i aranżacje roślinne są wręcz stworzone do tego, aby kreować dzięki nim atmosferę niepowtarzalności i piękna uroczystości zaślubin. Istotną rolę w przygotowaniach takich wyjątkowych wydarzeń jest dialog i zrozumienie potrzeb Młodej Pary. Od tego zaczynamy naszą pracę i zawsze próbujemy zrozumieć jak najlepiej oczekiwania naszych klientów. Mieliśmy okazje tworzyć kompozycje kwiatowe na wiele niezapomnianych wesel i przyjęć weselnych, z których jesteśmy niesamowicie dumni. Zaufanie klientów jest dla nas najważniejsze i pracując wkładamy w nasze działania mnóstwo serca i energii. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i naszą misją jest sprawianie aby Młodzi i ich goście czuli się dzięki naszym aranżacjom kwiatowym wyjątkowo. Pracując nie narzucamy sobie żadnych ograniczeń, lubimy zaskakiwać kreatywnością i rzemiosłem.

Ponad pół tysiąca zadowolonych par
__________

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Potrafimy przygotować kwiaty dla najbardziej wymagającego klienta.

Zapoznaj się z naszymi gotowymi pakietami ślubnymi. Każdy znajdzie odpowiedni cennik dopasowany do swoich potrzeb oraz kieszeni