Katarzyna Biała

Prezeska Centrum Zmian Klimatu i właścicielka pracowni mossmoss. Pomysłodawczyni portalu climatelifting.com
Oficjalny przyjaciel programu Komisji Europejskiej – Nowego Europejskiego Bauhausu.
Jej działalność na rzecz zazieleniania miast została wyróżniona Arnolda Schwarzeneggera i jego organizację “The Schwarzenegger Climate Initiative”.
Ekspertka programu Climate Leadership, światowej sieci GRID, ustanowionej Program Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska (UN Environment Programme).
Promuje zieleń w miastach. Aktywnie wspiera rozwój edukacji ekologicznej i klimatycznej w Polsce.
Uhonorowana nagrodą Wrocławianka Roku 2022 za działalność pro-ekologiczną.
W mossmoss zajmuje się eko projektowaniem dla firm, instytucji i miast. Wykonuje zielone scenografie do produkcji telewizyjnych i reklam, dla teatrów i instytucji kultury.
W ramach kursów, szkoleń i warsztatów pomaga firmom i instytucjom zrozumieć, jakie są najważniejsze zagadnienia związane z ekologią. Pokazuje proste kroki, które pozwalają na wdrożenie odpowiednich strategii i rozwiązań, aby zmniejszyć negatywny wpływ swoich działań na środowisko naturalne.

Edyta Jankowska-Picchiotti

Dołączyła do zespołu kilka lat temu, przepracowawszy wcześniej 10 lat we wrocławskich korporacjach. Edyta to druga połowa duetu mossmoss. Z Kasią tworzą oryginalne kompozycje, podejmują się wykonania specjalnych zleceń florystycznych. Została włączona do Nowego Europejskiego Bauhausu. Edyta jest prezeską i współtwórczynią Centrum Zmian Klimatu. Odpowiada za treść i redakcję tekstów w serwisie climatelifting.com. Edyta jest zaangażowana w szerzenie edukacji ekologicznej wśród wrocławian. Otrzymała tytuł Wrocławianki Roku 2022 w kategorii działalność proekologiczna.

wrocławianka roku Katarzyna Biała_mossmoss_climatelifting_centrum_zmian_klimatu_edyta_jankowska_picchiotti
fot. wroclaw.pl

_________________________________________________________