Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.


O KOLEKCJI
NEON
Nowoczesna O KOLEKCJI

Wszystkie Ogrody z kolekcji nowoczesnej pokryte są naturalnym mchem. Mech, a dokładniej porost pochodzi ze Skandynawii. Do życia potrzebuje jedynie 50% wilgotności, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego systemu nawadniania, czy nawożenia. Niezwykle łatwy w utrzymaniu, nie wymaga przycinania oraz naturalnego światła.

Ogród wykonany jest z białego corianu. Jest to materiał o wyjątkowych właściwościach - ma szerokie zastosowanie we wzornictwie i architekturze. Dzięki swoim właściwościom jest niezwykle higieniczny i odporny na zabrudzenia. Jakiekolwiek zanieczyszczenia są łatwe do usunięcia za pomocą gąbki i płynu do naczyń. Jest nietoksyczny i całkowicie przyjazny środowisku naturalnemu. Spełnia najbardziej wymagające normy sanitarne, przez co wykorzystywany jest także w gabinetach lekarskich, restauracjach czy barach.

Szklana gablota wykonana jest ze szkła OptiWhite. Szkło to ma mniej zielony odcień w porównaniu ze zwykłym szkłem bezbarwnym, jego idealna przeźroczystość pozwala na uwydatnienie naturalnych barw roślin.

Ogrody wyposażone są w specjalnie zaprojektowaną wentylację. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zamontowania systemu automatycznego nawadniania.

Kolekcja ta wykończona jest wbudowanym oświetleniem LED, z możliwością wyboru ponad dwudziestu kolorów, natężenia światła oraz regulacją barwy za pomocą pilota.