Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.


O KOLEKCJI
LEON
MATYLDA
Klasyczna O KOLEKCJI

Inspiracją do stworzenia kolekcji były rozpowszechnione w epoce wiktoriańskiej terraria zaprojektowane przez angielskiego botanika Nathaniela Warda. Kolekcja ta łączy elementy klasyczne z nowoczesną wersją terrariów, stylistycznie dopasowaną do obecnych czasów. Eklektyczna linia, stonowane barwy zestawione z drewnem, szkłem i roślinami czynią z Leona&Matyldy ponadczasowe ozdoby wnętrz.


Wykonane w całości z drewna i szkła, w połączeniu z roślinnością stanowią wyjątkową ozdobę każdego pomieszczenia. Każda misa ma swój unikalny charakter, dzięki temu, że wykonana jest ręcznie przez artystę ze szlachetnych gatunków drewna takich jak dąb, orzech czy jesion. Zachowana jest ich naturalna faktura - pęknięcia, sęki. Misy wykończone są naturalnymi olejami, które podkreślają rysunek drewna. Retro charakter podkreśla szklana kopuła, w której można dostrzec pojedyncze bąbelki powietrza. Każde terrarium zaprojektowane jest specjalnie pod roślinę, co jest gwarantem odpowiedniej wentylacji i zachowania idealnych warunków.


Praca wykonana od początku do końca ręcznie zapewnia wysokie walory artystyczne oraz możliwość doboru roślin pod kątem wnętrza, w którym będą się znajdować oraz Państwa gustu.