Florystyka

Bardzo cieszy nas ogromne zaufanie, jakim darzą nas klienci. Dzięki temu nasza praca to sama przyjemność.

Mieliśmy okazję przygotowywać wiele pięknych bukietów na rozmaite okazje  takie jak jubileusze, śluby, urodziny, oświadczyny. Współpracujemy z instytucjami kultury i sztuki. Obsługujemy eventy, konferencje, spotkania firmowe czy premiery teatralne. Potrafimy doskonale dobrać gatunek kwiatów i ich formę do okoliczności, staramy się jak najlepiej oddać kwiatową kompozycją charakter uroczystości. Nie boimy się wyzwań i zawsze podchodzimy do naszej pracy kreatywnie. Jesteśmy w stanie sprowadzić najbardziej egzotyczne kwiaty na indywidualne zamówienie klienta. Przyjmujemy zamówienia na kwiaty z dowozem.

Bukiety okolicznościowe

Ślub to niewątpliwie najpiękniejszy dzień dla wielu osób, zatem warto aby każdy detal wystroju sali czy kościoła oddawał istotę tego wyjątkowego wydarzenia. Kwiaty i aranżacje roślinne są wręcz stworzone do tego, aby kreować dzięki nim atmosferę niepowtarzalności i piękna uroczystości zaślubin. Istotną rolę w przygotowaniach takich wyjątkowych wydarzeń jest dialog i zrozumienie potrzeb Młodej Pary. Od tego zaczynamy naszą pracę i zawsze próbujemy zrozumieć jak najlepiej oczekiwania naszych klientów. Mieliśmy okazje tworzyć kompozycje kwiatowe na wiele niezapomnianych wesel i przyjęć weselnych, z których jesteśmy niesamowicie dumni. Zaufanie klientów jest dla nas najważniejsze i pracując wkładamy w nasze działania mnóstwo serca i energii. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i naszą misją jest sprawianie aby Młodzi i ich goście czuli się dzięki naszym aranżacjom kwiatowym wyjątkowo. Pracując nie narzucamy sobie żadnych ograniczeń, lubimy zaskakiwać kreatywnością i rzemiosłem. Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas dekoracji weselnych.

Bukiety ślubne

Dekoracje ślubne

Ozdoby do włosów

Florystyka funeralna

Florystyka funeralna była zawsze postrzegana jako zachowawcza i klasyczna. Często klienci przyzwyczajeni są do podejścia, które zakładało iż kompozycje na uroczystości żałobne tworzy się z kilku gatunków wciąż tych samych kwiatów w stonowanych, czasem nawet nieco ponurych kolorach. Współcześnie coraz bardziej odchodzi się od tej stylistyki na rzecz odważnych i mniej klasycznych rozwiązań. Nie oznacza to, iż takie dekoracje nie oddają szacunku naszym bliskim, którzy odeszli. Wręcz odwrotnie – pracownia mossmoss stara się podchodzić do każdego klienta i zlecenia bardzo indywidualnie. Mieliśmy okazję niejednokrotnie realizować zlecenia, które były spersonalizowane i wymagały od nas nowego podejścia. Takie zlecenia to dla naszego zespołu nie tylko wyzwanie ale również i pretekst do doskonalenia umiejętności i trening kreatywności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych dekoracji funeralnych.